Tripp Trapp gallery by Stokke
Tripp Trapp gallery by Stokke, your #ChairForLife
Om het tijdloze karakter van de Chair for Life te vieren, opent Stokke op vrijdag 7 en zaterdag 8 september in hartje Amsterdam een tijdelijke Tripp Trapp® gallery voor het hele gezin. Tijdens deze twee dagen kunnen er diverse workshops bijgewoond worden van kunstenaar Selwyn Senatori, model & fotograaf Kim Feenstra, Merel von Carlsburg van The Green Happiness, kinderslaapcoach Susanne Willekes en Janine Breukhoven-Kho van lifestyle platform Prêt-à-Pregnant.
Zo zal Kim een portret van jouw gezin of familie schieten, Selwyn kunst gaan maken met je kinderen, Merel je meer laten ontdekken over een healthy lifestyle, Susanne alle tips en trics met je delen om je baby goed te laten slapen en zal Janine beide dagen 3 Tripp Trapp stoelen weg geven voor "the best quote of the day".
Verder kun je je Tripp Trapp® laten graveren met de naam van je kindje - dus neem het ruggesteuntje van je eigen stoel mee -, is er een leuke expo over de Tripp Trapp® zelf en is er een professionele fotograaf die een mooi portret van het hele gezin kan maken.
Schrijf je hiernaast in want de plaatsen zijn beperkt. Maar kom gerust langs, want wie weet is er op de dag zelf toch nog een plek vrijgekomen.
Tot gauw!
Waar: POPUP9, Runstraat 25, Amsterdam - gratis toegang
Wanneer: Vrijdag 7 en zaterdag 8 september, dagelijks geopend van 10.00u tot 18.00u.
Volg ons ook op Facebook voor de laatste updates & nieuwtjes: https://www.facebook.com/StokkeNederland/

Tripp Trapp gallery by Stokke
Andere events van die organisator
Andere events uit deze categorie
Aanbevolen Evenementen
Wil je meer evenementen?
Aanmeld hier om een samengestelde evenement selectie recht in jouw e-mailbox te krijgen.