Huiskamerset ★ FeestDJRuud ★ 6 uur lang
Huiskamerset ★ FeestDJRuud ★ 6 uur lang
Vanaf 0,00 EUR
Locatie
Datum
Beschrijving
★ Feestdjruud
★ 6 uur lang
★ Even uit die comfort zone
★ Gratis voor 00.00
★ Daarna € 7,50
De huiskamerset is nog nooit zo beladen geweest. Onze vriend Ruud komt vaak even een borrel drinken en een hele lange tijd geleden was het zaadje geplant. 'Zeg Ruud, wil jij ook eens 6 uur lang draaien? Als in andere muziek, niet dat ene uurtje knallen met alle toeters en bellen erbij.'
Hell yeah! was het antwoord en het is dan ook eindelijk gelukt. Natuurlijk kan FeestDJRuud dit want de beste man draait al vanaf z'n 14e. Inmiddels meer dan gepokt en gemazeld in het op z'n kantje leggen van zalen.
Dit gaat wel even wennen worden voor 'm. Dat eerste uurtje dat een club open is bijvoorbeeld en iedereen nuchter binnenloopt. Het eerste biertje wordt besteld en de danspasjes beginnen rustig met wat geschuivel. Toch even anders.
De huiskamerset zoals de huiskamerset echt bedoeld is. Gerenomeerde DJ's uit hun comfort zone halen en alle tijd en ruimte geven om een andere kant van zichzelf te laten horen.
Waar is dat feestje? Precies ja..
Liefs, Dolly
Organisator
Locatie
Disco Dolly, Handboogstraat 11, 1012XM Amsterdam
FAQ
-
Ik heb mijn ticket niet via e-mail ontvangen. Wat moet ik nu doen?
Het eerste wat je moet doen is je spam/junk filters en inboxen controleren. Je tickets werden verzonden als een bijlage en kunnen door sommige e-maildiensten als spam worden beschouwd. Als alternatief kun je altijd je tickets vinden in je Billetto account dat je kunt openen in de browsers of de speciale Billetto app. Voor meer informatie raadpleeg, .
-
Ik wil mijn ticket annuleren en mijn geld terugkrijgen. Wat moet ik doen?
De goedkeuring van terugbetalingen is de beslissing van de organisator van het evenement, en je dient contact op te nemen met de organisator van het evenement om te bespreken welke opties voor jou beschikbaar zijn. Om in contact te komen met de organisator van het evenement, hoef je alleen maar te antwoorden op de bevestigingsmail van je bestelling of het formulier "Contact opnemen met organisator" op het profiel van de organisator te gebruiken. Voor meer informatie, raadpleeg de gids, hier.
-
Ik heb me ingeschreven op de wachtlijst, wat gebeurt er nu?
Als er meer kaarten beschikbaar komen wordt je op de hoogte gesteld (via email), samen met de anderen die op de lijst staan. Kopen van de kaarten is op een first-come first-serve manier. Voor meer informatie kun je hier lezen.
-
Waar vind ik een link naar een online evenement?
Controleer je orderbevestigingspagina of orderbevestigingsmail. Gewoonlijk verstrekt de organisator van het evenement de details in de e-mail met de orderbevestiging of ze kunnen je een vervolgmail sturen met een link naar hun online evenement. Misschien wil je ook de evenementbeschrijving op Billetto lezen, waar een evenementorganisator moet beschrijven hoe hij online aan het evenement kan deelnemen. Voor meer informatie hierover, kun je hier lezen.
-
Wat is restitutiebescherming en waarom heb ik die nodig?
Restitutiebescherming biedt je de zekerheid dat als onvoorziene en onvermijdelijke omstandigheden je mogelijkheid om een evenement bij te wonen in de weg staan, je een restitutie kunt claimen. Voor meer informatie hierover kun je hier lezen.
Huiskamerset ★ FeestDJRuud ★ 6 uur lang
Vanaf Gratis