Giardini di Mirò [Rise and Fall of Academic Drifting] Amsterdam
Giardini di Mirò [Rise and Fall of Academic Drifting] Amsterdam
Vanaf 0,00 EUR
Locatie
Datum
Beschrijving
One of the most important albums in the history of Italian independent music, Rise and Fall of Academic Drifting by established post-rock band Giardini di Mirò, is being celebrated with a special 15-year anniversary tour. Unique and unrepeatable, it also marks their very first performance in the Netherlands.
Giardini di Mirò (GdM) is a band originating from Cavriago in the province of Reggio Emilia, Northern Italy. Their music however was mostly influenced by the British post-rock scene. It can be described as psychedelia, shoegaze, dream pop, noise, post-punk.
Since their inception in 2001, with the release of Rise and Fall of Academic Drifting, the vocation of the band was to be part of a larger European scene. Throughout the years Giardini di Mirò have been extensively touring in Italy, Germany, Greece, Switzerland, Belgium, Luxembourg, Poland, Spain, Denmark, France, and in January 2017 the Netherlands!
GdM live: https://www.youtube.com/watch?v=5QQSmneetB4
GdM website: http://www.giardinidimiro.com
Line-up:
Corrado Nuccini– electric guitars, vocals
Jukka Reverberi – electric guitars, vocals
Luca di Mira – keyboards
Mirko Venturelli – bass guitar
Emanuele Reverberi – violin, trumpet
PRACTICAL INFO
Wednesday January the 18th, 2017
Doors open at 21:00hrs
Entrance fee: € 8,-
CASH ONLY
Location: OT301 - www.ot301.nl
Public transport: tram 1 (tram stop Jan Pieter Heijenstraat)
Organisator
Locatie
OT301, Overtoom 301, 1054 HW Amsterdam
FAQ
-
Ik heb mijn ticket niet via e-mail ontvangen. Wat moet ik nu doen?
Het eerste wat je moet doen is je spam/junk filters en inboxen controleren. Je tickets werden verzonden als een bijlage en kunnen door sommige e-maildiensten als spam worden beschouwd. Als alternatief kun je altijd je tickets vinden in je Billetto account dat je kunt openen in de browsers of de speciale Billetto app. Voor meer informatie raadpleeg, .
-
Ik wil mijn ticket annuleren en mijn geld terugkrijgen. Wat moet ik doen?
De goedkeuring van terugbetalingen is de beslissing van de organisator van het evenement, en je dient contact op te nemen met de organisator van het evenement om te bespreken welke opties voor jou beschikbaar zijn. Om in contact te komen met de organisator van het evenement, hoef je alleen maar te antwoorden op de bevestigingsmail van je bestelling of het formulier "Contact opnemen met organisator" op het profiel van de organisator te gebruiken. Voor meer informatie, raadpleeg de gids, hier.
-
Ik heb me ingeschreven op de wachtlijst, wat gebeurt er nu?
Als er meer kaarten beschikbaar komen wordt je op de hoogte gesteld (via email), samen met de anderen die op de lijst staan. Kopen van de kaarten is op een first-come first-serve manier. Voor meer informatie kun je hier lezen.
-
Waar vind ik een link naar een online evenement?
Controleer je orderbevestigingspagina of orderbevestigingsmail. Gewoonlijk verstrekt de organisator van het evenement de details in de e-mail met de orderbevestiging of ze kunnen je een vervolgmail sturen met een link naar hun online evenement. Misschien wil je ook de evenementbeschrijving op Billetto lezen, waar een evenementorganisator moet beschrijven hoe hij online aan het evenement kan deelnemen. Voor meer informatie hierover, kun je hier lezen.
-
Wat is restitutiebescherming en waarom heb ik die nodig?
Restitutiebescherming biedt je de zekerheid dat als onvoorziene en onvermijdelijke omstandigheden je mogelijkheid om een evenement bij te wonen in de weg staan, je een restitutie kunt claimen. Voor meer informatie hierover kun je hier lezen.
Giardini di Mirò [Rise and Fall of Academic Drifting] Amsterdam
Vanaf Gratis