COMPOUND w/ LEWIS FAUTZI & TENSAL
COMPOUND w/ LEWIS FAUTZI & TENSAL
Vanaf 0,00 EUR
Locatie
Datum
Beschrijving
The line-up (in Alphabetical order)
Dispar Vulgo ► Gloom ► Herra ► Lewis Fautzi ► Peter Kaan ► Tensal
Extended opening hours!
On Friday the of 25th of September, we have 2 southern European heroes from Polegroup.
Tensal is the solo project of Héctor Sandoval from the well known duo Exium who already rocked Compound once before. Launching his own imprint to complete the solo project he is making a firm statement. Prepare for Spanish Techno in its finest form.
Even though Lewis Fautzi is a rising star in the Techno scene he already has an impressive discography, releasing tracks on labels like Tsunami, Figure & Soniculture. We were looking for the right time to book this 24 year old Portuguese artist, and now the time has come.
At last years Welcome to the Future Festival Herra played as one of the talents, now we have him for the openingsset in Room 2. Make sure you dont miss out on his deep grooves.
Peter Kaan is one of the promotors behind the Spectrum & Watervrees parties. You can expect him to put some fine tunes on the tables in Room 2.
Residents Dispar Vulgo and Gloom complement the line up in Studio 1 as usual.
Studio 1:
Dispar Vulgo (NL) (Compound Music)
Gloom (NL) (Compound Music)
Lewis Fautzi (official) (POR) (Tsunami, Figure)
Tensalofficial (ES) (Tensal, Polegroup)
Studio 2:
Herra
Peter Kaan (Watervrees)
Presale €10 | Doorsale €15
www.studio-80.nl/tickets
Organisator
Locatie
Studio 80, Rembrandtplein 17, 1017 CT Amsterdam
FAQ
-
Ik heb mijn ticket niet via e-mail ontvangen. Wat moet ik nu doen?
Het eerste wat je moet doen is je spam/junk filters en inboxen controleren. Je tickets werden verzonden als een bijlage en kunnen door sommige e-maildiensten als spam worden beschouwd. Als alternatief kun je altijd je tickets vinden in je Billetto account dat je kunt openen in de browsers of de speciale Billetto app. Voor meer informatie raadpleeg, .
-
Ik wil mijn ticket annuleren en mijn geld terugkrijgen. Wat moet ik doen?
De goedkeuring van terugbetalingen is de beslissing van de organisator van het evenement, en je dient contact op te nemen met de organisator van het evenement om te bespreken welke opties voor jou beschikbaar zijn. Om in contact te komen met de organisator van het evenement, hoef je alleen maar te antwoorden op de bevestigingsmail van je bestelling of het formulier "Contact opnemen met organisator" op het profiel van de organisator te gebruiken. Voor meer informatie, raadpleeg de gids, hier.
-
Ik heb me ingeschreven op de wachtlijst, wat gebeurt er nu?
Als er meer kaarten beschikbaar komen wordt je op de hoogte gesteld (via email), samen met de anderen die op de lijst staan. Kopen van de kaarten is op een first-come first-serve manier. Voor meer informatie kun je hier lezen.
-
Waar vind ik een link naar een online evenement?
Controleer je orderbevestigingspagina of orderbevestigingsmail. Gewoonlijk verstrekt de organisator van het evenement de details in de e-mail met de orderbevestiging of ze kunnen je een vervolgmail sturen met een link naar hun online evenement. Misschien wil je ook de evenementbeschrijving op Billetto lezen, waar een evenementorganisator moet beschrijven hoe hij online aan het evenement kan deelnemen. Voor meer informatie hierover, kun je hier lezen.
-
Wat is restitutiebescherming en waarom heb ik die nodig?
Restitutiebescherming biedt je de zekerheid dat als onvoorziene en onvermijdelijke omstandigheden je mogelijkheid om een evenement bij te wonen in de weg staan, je een restitutie kunt claimen. Voor meer informatie hierover kun je hier lezen.
COMPOUND w/ LEWIS FAUTZI & TENSAL
Vanaf Gratis