CLOSURE & MIXMAG AT SNOWBOMBING FESTIVAL
CLOSURE & MIXMAG AT SNOWBOMBING FESTIVAL
Vanaf 0,00 EUR
Locatie
Datum
Beschrijving
CLOSURE & MIXMAG STAGE
• MARCEL DETTMANN (Osgut Ton, DE)
• HENRIK SCHWARZ (Innervisions, DE)
• BICEP (Feel My Bicep, UK)
• SASSE (Mood Music, DE)
We are proud to announce that we’re part of the notorious Snowbombing Festival 2016. Join us in April when we head over to the Austrian Tyrol for the first Closure stage hosting ever. In collaboration with Mixmag we welcome you to our own winter wonderland.
For over sixteen years Snowbombing has snowcased live music from a wide spectrum of international artists. A festival filled with fresh air, blue skies, black runs and white-hot parties... A week-long whirlwind of world class DJs and bands, in the idyllic alpine setting of Mayrhofen. Days are spent skiing, boarding and enjoying music on mountain top stages. Nights deliver exciting music in unique venues.
Book Festival tickets via: closure.snowbombing.com
Organisator
Locatie
Mayrhofen / Hippach im Zillertal, Dursterstraße 225, 6290 Mayrhofen
FAQ
-
Ik heb mijn ticket niet via e-mail ontvangen. Wat moet ik nu doen?
Het eerste wat je moet doen is je spam/junk filters en inboxen controleren. Je tickets werden verzonden als een bijlage en kunnen door sommige e-maildiensten als spam worden beschouwd. Als alternatief kun je altijd je tickets vinden in je Billetto account dat je kunt openen in de browsers of de speciale Billetto app. Voor meer informatie raadpleeg, .
-
Ik wil mijn ticket annuleren en mijn geld terugkrijgen. Wat moet ik doen?
De goedkeuring van terugbetalingen is de beslissing van de organisator van het evenement, en je dient contact op te nemen met de organisator van het evenement om te bespreken welke opties voor jou beschikbaar zijn. Om in contact te komen met de organisator van het evenement, hoef je alleen maar te antwoorden op de bevestigingsmail van je bestelling of het formulier "Contact opnemen met organisator" op het profiel van de organisator te gebruiken. Voor meer informatie, raadpleeg de gids, hier.
-
Ik heb me ingeschreven op de wachtlijst, wat gebeurt er nu?
Als er meer kaarten beschikbaar komen wordt je op de hoogte gesteld (via email), samen met de anderen die op de lijst staan. Kopen van de kaarten is op een first-come first-serve manier. Voor meer informatie kun je hier lezen.
-
Waar vind ik een link naar een online evenement?
Controleer je orderbevestigingspagina of orderbevestigingsmail. Gewoonlijk verstrekt de organisator van het evenement de details in de e-mail met de orderbevestiging of ze kunnen je een vervolgmail sturen met een link naar hun online evenement. Misschien wil je ook de evenementbeschrijving op Billetto lezen, waar een evenementorganisator moet beschrijven hoe hij online aan het evenement kan deelnemen. Voor meer informatie hierover, kun je hier lezen.
-
Wat is restitutiebescherming en waarom heb ik die nodig?
Restitutiebescherming biedt je de zekerheid dat als onvoorziene en onvermijdelijke omstandigheden je mogelijkheid om een evenement bij te wonen in de weg staan, je een restitutie kunt claimen. Voor meer informatie hierover kun je hier lezen.
CLOSURE & MIXMAG AT SNOWBOMBING FESTIVAL
Vanaf Gratis