Banaan & Elvis: 100 Duizend Klapper
Banaan & Elvis: 100 Duizend Klapper
Vanaf 0,00 EUR
Locatie
Datum
Beschrijving
Banaan en Elvis zullen samen met de grootste gangmakers van het Amsterdamse nachtleven de Dolly op zijn kop zetten op een manier die je alleen van hun gewend bent.
Hits, rnb, hip hop, disco, house. Niets is te gek want het dak moet en zal er af. Ga er dus maar vanuit dat je met een oliebol in je mond en een vuurpijl in je reet de avond door kan vliegen en wakker wordt met een welverdiende kater en een bed vol confetti.
Zei iemand confetti? Ja! en niet zo een beetje ook. Afgetopt met slingers, ballonnen en een Co2 kanon waar je niets aan hebt, maar wat er wel te gek uit ziet. Dus, niet zomaar een avondje Dolly... Dit wordt een avond die de Dolly nooit zal vergeten.
Omdat je oud en nieuw met je vrienden viert hebben we een beperkte hoeveelheid groeptickets in de aanbieding voor jou en je vriendengroep. Afgezien van een lekkere korting krijg je ook nog eens een fles bubbels voor het 12 uur moment. Dus kom op tijd met je besties4life anders is de kans groot dat Banaan en Elvis alle flessen al op hebben.
En aangezien een oud en nieuwfeest niet compleet is zonder vuurwerk hebben we om 12 uur ook nog eens het 100 duizend klapper presenteert: het 100 duizend klapper spektakel. Waar er, je raad het al, 100 duizend klappers zullen worden afgestoken. Gewoon voor de fun.
Voor degene, zoals Banaan bijvoorbeeld, die veel te bang zijn voor al die klappers in de steeg gaan we binnen ook knallend het nieuwjaar in.
Dus kom met je vrienden en ga met ons spetterend, knetterend en knallend het jaar uit!
Lineup:
grote zaal:
-Mikey Nice (Pineapple Club, Lowlands, Mysteryland)
-Boobytrap Boys (Juicy)
-Boyblack (Partyfeest/Elmer repairs)
-...........
kleine zaal:
-...........
-...........
-...........
-...........
Tickets: 17,50 euro
Groepstickets 5 personen (inc fles bubbels) : 75 euro
Organisator
Locatie
Disco Dolly, Handboogstraat 11, 1012XM Amsterdam
FAQ
-
Ik heb mijn ticket niet via e-mail ontvangen. Wat moet ik nu doen?
Het eerste wat je moet doen is je spam/junk filters en inboxen controleren. Je tickets werden verzonden als een bijlage en kunnen door sommige e-maildiensten als spam worden beschouwd. Als alternatief kun je altijd je tickets vinden in je Billetto account dat je kunt openen in de browsers of de speciale Billetto app. Voor meer informatie raadpleeg, .
-
Ik wil mijn ticket annuleren en mijn geld terugkrijgen. Wat moet ik doen?
De goedkeuring van terugbetalingen is de beslissing van de organisator van het evenement, en je dient contact op te nemen met de organisator van het evenement om te bespreken welke opties voor jou beschikbaar zijn. Om in contact te komen met de organisator van het evenement, hoef je alleen maar te antwoorden op de bevestigingsmail van je bestelling of het formulier "Contact opnemen met organisator" op het profiel van de organisator te gebruiken. Voor meer informatie, raadpleeg de gids, hier.
-
Ik heb me ingeschreven op de wachtlijst, wat gebeurt er nu?
Als er meer kaarten beschikbaar komen wordt je op de hoogte gesteld (via email), samen met de anderen die op de lijst staan. Kopen van de kaarten is op een first-come first-serve manier. Voor meer informatie kun je hier lezen.
-
Waar vind ik een link naar een online evenement?
Controleer je orderbevestigingspagina of orderbevestigingsmail. Gewoonlijk verstrekt de organisator van het evenement de details in de e-mail met de orderbevestiging of ze kunnen je een vervolgmail sturen met een link naar hun online evenement. Misschien wil je ook de evenementbeschrijving op Billetto lezen, waar een evenementorganisator moet beschrijven hoe hij online aan het evenement kan deelnemen. Voor meer informatie hierover, kun je hier lezen.
-
Wat is restitutiebescherming en waarom heb ik die nodig?
Restitutiebescherming biedt je de zekerheid dat als onvoorziene en onvermijdelijke omstandigheden je mogelijkheid om een evenement bij te wonen in de weg staan, je een restitutie kunt claimen. Voor meer informatie hierover kun je hier lezen.
Banaan & Elvis: 100 Duizend Klapper
Vanaf Gratis