Overslaan naar hoofdinhoud
Evenement afgelopen - Heb je dit evenement gemist? Bekijk deze zelfgekozen favorieten!Scroll naar beneden voor meer informatie over eerdere evenementen.

Shortcuts

Momentje...

 
 

Momentje...

 
 

Hot events

Momentje...

 
 

Nearby events

  • Ben jij een organisator?

    Maximaliseer het succes van uw evenement met Billetto - het ticketing platform dat u helpt meer tickets te verkopen, met gemak te promoten en tijd te besparen.

  • Als de bubbel barst: tien jaar na de crisis

    event afgelopen

    Als de bubbel barst: tien jaar na de crisis

    Vanaf Gratis

    Locatie

    Datum

    13 Nov 2018 18:00 - 20:00
    Billetto Peace of Mind
    Boek met vertrouwen: Billetto garandeert terugbetalingen voor geannuleerde evenementen, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken. Lees meer
    Betaalmogelijkheden geaccepteerd:

    Beschrijving

    In 2008 viel de Amerikaanse zakenbank Lehman Brothers om. De bankencrisis die hierop volgde, deed de wereldeconomie op haar grondvesten trillen en resulteerde in de diepste recessie sinds de Grote Depressie. Ook Nederland werd hard geraakt door de crisis. Verschillende banken werden gered met tientallen miljarden aan staatssteun, de huizenmarkt ging door een diep dal en de werkloosheid liep snel op. 

    Inmiddels zijn we tien jaar verder en kunnen we reflecteren op de economische en maatschappelijke consequenties van de crisis. Welke sporen heeft de crisis nagelaten in onze samenleving? Welke groepen zijn het hardst geraakt door de crisis? En hoe waarschijnlijk is een nieuwe crisis van dezelfde omvang? We gaan hierover in gesprek met Oscar Gelderblom, hoogleraar financiële geschiedenis aan de Universiteit Utrecht.

    Na de lezing is er een borrel bij Café Hemingway!

    Organisator

    Locatie

    Instituto Cervantes, Domplein 3, 3512 JC Utrecht

    FAQ

    • Ik heb mijn ticket niet via e-mail ontvangen. Wat moet ik nu doen?

      Het eerste wat je moet doen is je spam/junk filters en inboxen controleren. Je tickets werden verzonden als een bijlage en kunnen door sommige e-maildiensten als spam worden beschouwd. Als alternatief kun je altijd je tickets vinden in je Billetto account dat je kunt openen in de browsers of de speciale Billetto app. Voor meer informatie raadpleeg, .

    • Ik wil mijn ticket annuleren en mijn geld terugkrijgen. Wat moet ik doen?

      De goedkeuring van terugbetalingen is de beslissing van de organisator van het evenement, en je dient contact op te nemen met de organisator van het evenement om te bespreken welke opties voor jou beschikbaar zijn. Om in contact te komen met de organisator van het evenement, hoef je alleen maar te antwoorden op de bevestigingsmail van je bestelling of het formulier "Contact opnemen met organisator" op het profiel van de organisator te gebruiken. Voor meer informatie, raadpleeg de gids, hier.

    • Ik heb me ingeschreven op de wachtlijst, wat gebeurt er nu?

      Als er meer kaarten beschikbaar komen wordt je op de hoogte gesteld (via email), samen met de anderen die op de lijst staan. Kopen van de kaarten is op een first-come first-serve manier. Voor meer informatie kun je hier lezen.

    • Waar vind ik een link naar een online evenement?

      Controleer je orderbevestigingspagina of orderbevestigingsmail. Gewoonlijk verstrekt de organisator van het evenement de details in de e-mail met de orderbevestiging of ze kunnen je een vervolgmail sturen met een link naar hun online evenement. Misschien wil je ook de evenementbeschrijving op Billetto lezen, waar een evenementorganisator moet beschrijven hoe hij online aan het evenement kan deelnemen. Voor meer informatie hierover, kun je hier lezen.

    • Wat is restitutiebescherming en waarom heb ik die nodig?

      Restitutiebescherming biedt je de zekerheid dat als onvoorziene en onvermijdelijke omstandigheden je mogelijkheid om een ​​evenement bij te wonen in de weg staan, je een restitutie kunt claimen. Voor meer informatie hierover kun je hier lezen.

    event afgelopen

    Als de bubbel barst: tien jaar na de crisis

    Ontdek meer